Lekcje śpiewu mają na celu przygotowanie ucznia do solowych występów, konkursów i festiwali oraz maksymalny rozwój jego talentu.

Nauka śpiewu w naszej szkole odbywa się podczas indywidualnych, regularnych zajęć, które odbywają się raz w tygodniu o stałej porze i prowadzone są przez stałego nauczyciela. Lekcje śpiewu mają intensywny przebieg, wymagają przygotowywania się do nich w domu oraz zaangażowania i skupienia podczas zajęć.

W naszych zajęciach można wziąć udział także wówczas, gdy nie posiada się wcześniejszego przygotowania muzycznego. Rozpoczęcie nauki poprzedza przesłuchanie ucznia i sprawdzenie jego predyspozycji muzycznych. Czas trwania zajęć wynosi 30, 45 lub 60 minut i uzależniony jest od wieku i umiejętności wokalisty.

Nasi uczniowie regularnie biorą udział w koncertach, które odbywają się w instytucjach kultury, kawiarniach i klubach muzycznych. 


profesjonalne lekcje śpiewu

Z radością zapraszamy na nowe zajęcia ze śpiewu zespołowego!

Jeśli bliska jest Ci muzyka takich artystów, jak Ed Sheeran, Stevie Wonder czy Beyonce – koniecznie spróbuj nowej przygody – we wtorki  g.18.10-20:10 

Na zajęciach uczymy się:

  • śpiewania synchronicznego,
  • emisji głosu charakterystycznej dla muzyki rozrywkowej,
  • harmonii (współbrzmienia głosów),
  • ruchu scenicznego,
  • etyki zawodowej.

Nie musisz znać nut. Wystarczy odrobina muzykalności, którą postaramy się szybko rozbujać! 🙂 Chcemy wspólnie cieszyć się obcowaniem z muzyką, rozwijać, uczyć… i koncertować.
Zajęcia są prowadzone przezJagodę Stach- aktorkę i wokalistkę, absolwentkę PWST w Krakowie. Jagoda jest doświadczoną wokalistką sesyjną i chórzystką.

Miesięczny koszt uczestnictwa w zajęciach to jedynie 80 zł.

Zajęcia przeznaczone są dla dorosłych oraz licealistów.
Warunkiem uczestnictwa w zespole wokalnym jest uzyskanie pomyślnego wyniku przesłuchania.  Nie każda osoba wyrażająca chęć uczestnictwa w próbach zespołu, będzie mogła zostać jego członkiem.

ZAPISY: Proszę o przesłanie maila a w nim kilka słów o swoim dotychczasowym doświadczeniu woklanym i muzycznym pod adres kontakt@akademiasztuk.pl