Warsztaty wokalne dla dzieci w ferie zimowe. 19-22 I 2015 r. (…czytaj więcej)

Baw się muzyką razem z nami! W najbliższe ferie zimowe zapraszamy najmłodszych wokalistów na warsztaty wokalne, których program opracowany został dla dzieci w wieku 6-12 lat. Warsztaty będą odbywały się w dniach 19-22 stycznia 2015 czyli podczas czterech pierwszych dni ferii zimowych, od poniedziałku do czwartku w godzinach:

Warsztaty wokalne

GRUPA MŁODSZA Dzieci w wieku 6-8 lat g. 10.00-11.30

GRUPA STARSZA Dzieci w wieku 9-12 lat g. 12.00-13.30

Podczas zajęć nasi wokaliści będą uczyć się nowych piosenek oraz poznawać świat dźwięków poprzez ćwiczenia umuzykalniające i rytmiczne a także podstawowe informacje z zakresu teorii muzyki. Uczestnictwo w zajęciach jest nie tylko radosnym i twórczym sposobem na spędzenie wolnego czasu, ale też pozwala uzyskać opinię Pedagoga na temat predyspozycji muzycznych i wokalnych dziecka. 

Uwaga! Warsztat jest otwarty dla rodziców. Mogą oni nie tylko z nami śpiewać ale także uczyć się piosenek, gier i ćwiczeń muzycznych, które potem będą mogli wykorzystać podczas zabawy z dzieckiem w domu.

Koszt zajęć:

Pojedyncze wejście: 30 zł

Cykl 4 spotkań: 100 zł

Forma płatności: przelew bankowy

Na zajęcia obowiązują zapisy. 

Magdalena Skawińska

Instruktor: Magdalena Skawińska. Wokalistka jazzowa, śpiewaczka klasyczna i pedagog. Absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na wydziale wokalnym. Animatorka życia muzycznego, pomysłodawczyni i organizatorka festiwali, koncertów i warsztatów muzycznych.