VI warsztaty wokalne z Hanią Stach 19 I-21 I 2015 r. WOLNE MIEJSCA! (…czytaj więcej)

Śpiewasz już kilka lat i występujesz na scenie? A może dopiero myślisz o śpiewaniu i chcesz sprawdzić jak długa droga dzieli Cię od realizacji marzeń?

plakat warsztaty 19-21 I

Wszystkich miłośników śpiewu zapraszamy na trzydniowe warsztaty wokalne, które odbędą się w dniach 19-21 I 2015 (poniedziałek-środa), czyli podczas trzech pierwszych dni ferii zimowych. Zajęcia poprowadzi wokalistka popowa Hania Stach.

Czas trwania: Kurs obejmuje łącznie 10 godzin (10×60 minut) indywidualnej i grupowej intensywnej pracy nad głosem.

Daty i godziny spotkań: 19 I 2014 (poniedziałek) g. 17.00-19.00, 20 I 2014 (wtorek) g. 16.00-20.00, 21 I 2014 (środa) g. 16.00-20.00

Koszt: 250 zł/osoba

Program zajęć obejmuje:

  • grupowe ćwiczenia dykcyjne, artykulacyjne, emisyjne i oddechowe 
  • indywidualną pracę nad utworami i ich interpretacją
  • czas przeznaczony dla każdego uczestnika na analizę jego problemów wokalnych i udzielenie mu wskazówek i pomocy
  • naukę nowych utworów, ćwiczeń i wprawek wokalnych 
  • praktyczne wskazówki odnośnie pracy z mikrofonem i ruchu scenicznego
  • uśmiech, dobrą zabawę i radosną współpracę

Podczas zajęć pracujemy przy akompaniamencie pianina oraz wykorzystujemy gotowe podkłady muzyczne.  

Program warsztatów uwzględnia czas przeznaczony na pracę z każdym uczestnikiem co umożliwia twórcze wykorzystanie czasu zarówno przez początkujących wokalistów, jak i osoby śpiewające profesjonalnie lub półprofesjonalnie.

Uczestnikom, którzy nie lubią publicznych występów i obawiają się solowego wykonania utworu przed grupą warsztatową obiecujemy, że Instruktorka poświęci im kwadrans uwagi po zakończeniu zajęć.

Jak zapisać się na warsztat?

Prosimy o przesłanie pod adres: warsztatywokalne@akademiasztuk.pl

  • wypełnionej Karty uczestnika w formacie ODT lub PDF (w razie problemów z otwarciem pliku prosimy o kontakt mailowy)
  • własnego nagrania w formacie mp3. Nagranie może być dokonane w warunkach domowych, również a cappella.

Po otrzymaniu karty i nagrania  przekażemy Państwu mailowo lub telefonicznie informację o zakwalifikowaniu się  do grupy warsztatowej. 

Uwaga! W przypadku zbyt wielkiej liczby kandydatów zakwalifikowanych do grupy, o przyjęciu zadecyduje data nadesłania zgłoszenia.

Nasz numer konta:

Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych

68 1050 1025 1000 0090 9093 7708

ING Bank Śląski S.A.

Tytuł wpłaty: Imię i nazwisko Uczestnika, warsztaty wokalne
Osoby, które chcą otrzymać rachunek za zajęcia, proszone są o przekazanie mailowo danych potrzebnych do jego wystawienia (nazwa firmy/instytucji, adres wraz z kodem pocztowym oraz numer NIP).

Każdy wokalista otrzymuje zaświadczenie potwierdzające uczestnictwo w warsztatach.

Podczas zajęć zapewniamy kawę, herbatę i wodę.

Jeśli dojeżdżasz do nas z innej miejscowości i po przyjeździe do Warszawy pozostanie Ci dużo czasu do rozpoczęcia warsztatów-nie marznij na dworze w oczekiwaniu na zajęcia. Przyjdź wcześniej, napij się herbaty i śpiewaj! W trakcie trwania zajęć oraz przed ich rozpoczęciem mogą samodzielnie ćwiczyć w przygotowanej do tego sali.

Nie zapewniamy noclegu, wyżywienia a także opieki na terenie Warszawy niepełnoletnim uczestnikom. Organizator nie ubezpiecza uczestników.

Instruktor zajęć: Hanna Stach 

Hania Stach

Wokalistka i pedagog. Absolwentka prestiżowej Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, ze specjalizacją „wokal”. Finalistka II edycji programu Idol, zdobywczyni I miejsca w programie Szansa na sukces. Uczestniczka i zdobywczyni nagród na Festiwalu w Opolu (2004, 2007, 2012). Zdobywczyni II miejsca podczas eliminacji do Finału Krajowego Eurowizji (2007). Wydała dwie płyty: Hania Stach (2004) oraz Moda (2012). Nagrała trzy piosenki i teledyski promujące musical „High School Musical” oraz w polskiej wersji dialogowej udzieliła głosu głównej bohaterce filmu. Hania Stach jest artystką obdarzoną nie tylko pięknym głosem o charakterystycznej barwie, ale i wyjątkową urodą. Strona internetowa wokalistki: www.haniastach.pl

 

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do organizatora:

Akademia Sztuk Scenicznych i Estradowych

warsztatywokalne@akademiasztuk.pl

tel. 516 – 65 – 40- 65