Warsztaty wokalne z Mietkiem Szcześniakiem. 17 listopada (niedziela) 2013 r. (…czytaj więcej)

Zapraszamy na warsztaty wokalne prowadzone przez Mietka Szcześniaka.

Termin: 17 listopada 2013 (niedziela)

Godziny: 14.00-19.00

Miejsce: Szkoła Przymierza Rodzin, ul. M. Grzegorzewskiej 10 (Warszawa Ursynów)

Instruktor: Mietek Szcześniak

Harmonogram warsztatu:

14.00-16.00 grupowe zajęcia wokalne

16.00-17.00 przerwa kawowa

17.00-19.00 grupowe zajęcia wokalne

Koszt zajęć: 290 zł

Warsztat ma charakter typowo edukacyjny i skierowany jest do osób posiadających pewne doświadczenie wokalne. Uczestnikami mogą zostać osoby dorosłe oraz młodzież powyżej 14. roku życia.

Rekrutacja: Prosimy o odesłanie pod adres warsztatywokalne@akademiasztuk.pl wypełnionej Karty Uczestnika, którą można pobrać w formacie DOC lub PDF. Osoby, które zostaną zakwalifikowane do grupy zostaną przez nas o  tym powiadomione w przeciągu kilku dni od otrzymania zgłoszenia. 

Mietek Szcześniak to artysta wyjątkowy, jego muzykalność, tembr głosu, repertuar, niezależność oraz współpraca z najlepszymi sprawiły, że od wielu lat, niezmiennie, cieszy się szacunkiem znawców i publiczności. Wyznacza trendy, toruje drogę następcom, jest wzorem dla wielu muzyków młodszego pokolenia. Na swoim koncie ma wiele płyt – solowych i udziały w projektach innych artystów. Jego największe przeboje „Dumka na dwa serca” (w duecie z Edytą Górniak), „Przytul mnie mocno”, „Zaczekam”, „ No co ty na to?”, „Spoza nas”, „ O niebo lepiej”, „ Twoja miłość”, czy „Kocham” na stałe wpisały się do kanonu polskiej piosenki. Artysta wielokrotnie był nagradzany na prestiżowych festiwalach. Zdobywca „Bursztynowego Słowika” i wielu innych cennych nagród. Dzięki swojemu niewątpliwemu talentowi i wybitnym umiejętnościom wokalnym Mietek Szcześniak niejednokrotnie był uznany za najlepszy głos męski w kraju.  Artysta ceniony jest za dynamikę i energię oraz pozytywny przekaz i liryzm trafiający wprost do serc słuchaczy.