Indywidualne lekcje śpiewu dla dorosłych(…więcej)

Rozwijaj się wokalnie, kształcąc głos pod fachową opieką

Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz śpiewać, czy jesteś wokalistą z wieloletnim stażem, nasi pedagodzy pomogą Ci poprawić technikę emisji głosu, zadbają o artystyczne walory wykonania i dobiorą właściwy dla Twoich potrzeb repertuar.

Lekcje przeznaczone są dla:

 • młodzieży i dorosłych, którzy chcą rozpocząć naukę śpiewu od podstaw;
 • wokalistów-amatorów;
 • członków chórów, zespołów wokalnych, scholi;
 • osób, które uczyły się śpiewu wcześniej i chcą kontynuować pracę nad głosem.

Przebieg nauki:

Lekcje prowadzone są w trybie indywidualnym – na lekcji jest tylko nauczyciel i uczeń. Kształcimy wokalnie zarówno wielbicieli arii operowych, którzy na zajęciach pracują nad repertuarem klasycznym, jak i piosenkarzy, którzy uczą się interpretacji utworów rozrywkowych oraz technik emisji głosu potrzebnych do pracy z mikrofonem. Nasi uczniowie biorą udział w koncertach, które odbywają się w naszej szkole oraz w klubach muzycznych na terenie Warszawy.

Kierunki kształcenia wokalnego w Akademii Sztuk:

 • śpiew rozrywkowy
 • śpiew klasyczny
 • piosenka aktorska
 • piosenka poetycka
 • piosenka artystyczna
 • śpiew musicalowy
 • śpiew operetkowy

Nasi Pedagodzy:

Zajęcia prowadzą dyplomowani śpiewacy i wokaliści, absolwenci wyższych uczelni artystycznych na kierunku wokalnym bądź wokalno-aktorskim. Nasi nauczyciele to koncertujący wokaliści, śpiewacy i aktorzy musicalowi, którzy opierają swoją pracę pedagogiczną na własnym doświadczeniu zawodowym i artystycznym.

Jak przygotować się do zajęć?

Osoby, które śpiewały wcześniej i posiadają swój repertuar, prosimy o zabranie ze sobą nut lub podkładu muzycznego do ostatnio wykonywanych utworów. Uczniowie, którzy dopiero rozpoczynają naukę śpiewu powinny przygotować na pierwszą lekcję jeden lub dwa ulubione utwory w języku polskim. Bez obaw, nie wymagamy od Was profesjonalnych wykonań- chcemy tylko poznać Wasz głos.

Jak zapisać się na pierwszą lekcję?

Pierwsze zajęcia traktowane są przez nas jako zajęcia próbne, których celem jest wzajemne poznanie się ucznia i pedagoga oraz przesłuchanie ucznia i przedstawienie mu wstępnego planu pracy nad głosem.  Uczestnictwo w takich zajęciach nie zobowiązuje do podjęcia dalszej nauki w naszej Szkole.

Aby zapisać się na pierwszą lekcję, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. W przypadku kontaktu mailowego, prosimy o podanie preferowanych dni i godzin spotkań.