Indywidualne lekcje aktorstwa (…więcej)

Zajęcia kształtujące warsztat aktorski oraz przygotowujące do egzaminów do szkół teatralnych

.
Jesteś aktorem amatorem i chcesz dobrze przygotować się do castingów i przesłuchań?  Dopiero zastanawiasz się, czy aktorstwo to odpowiedni dla Ciebie zawód?

Jeśli chcesz poznać tajniki warsztatu aktorskiego i pod okiem profesjonalisty zmierzyć się z tekstami dramaturgów zapraszamy na indywidualne konsultacje aktorskie.

Pomożemy Ci dobrać utwory, które zaprezentujesz przed komisją egzaminacyjną. Wyjaśnimy jak przebiega egzamin oraz co czeka Cię na poszczególnych jego etapach. Poprawimy Twoją technikę mowy, pracując nad emisją głosu, dykcją i intonacją. Zadbamy, byś właściwie zinterpretował opracowywane na zajęciach teksty.

Lekcje prowadzone są przez zawodowych aktorów, absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie.

Zajęcia przeznaczone są dla:

  • kandydatów do szkół teatralnych,
  • aktorów teatrów amatorskich,
  • osób przygotowujących się do konkursów recytatorskich, castingów, przesłuchań,
  • licealistów, chcących pokonać tremę przed prezentacją maturalną,
  • każdego, kto chce ładnie i poprawnie mówić oraz pokonać strach przed występami publicznymi

Jak zapisać się na zajęcia?

Prosimy o kontakt celem umówienia się na wybrany termin. W przypadku kontaktu mailowego, prosimy o podanie preferowanych dni i godzin spotkań oraz  swojego numeru telefonu. Pierwsza lekcja traktowana jest przez nas jako lekcja próbna, po odbyciu której można podjąć (lub nie) decyzję o dalszym kształceniu w naszej szkole. Opłaty za taką lekcję należy dokonać przelewem na nasz numer konta a dowód wpłaty przynieść ze sobą na zajęcia.