indywidualne zajęcia wokalne

Indywidualne lekcje śpiewu dla młodzieży (…czytaj więcej)

Lekcje śpiewu dla młodzieży mają typowo edukacyjny wymiar a ich celem jest przygotowywanie młodych wokalistów do solowych występów, konkursów i festiwali. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu o stałej porze i są prowadzone przez stałego nauczyciela. Rozpoczęcie nauki poprzedza przesłuchanie ucznia i sprawdzenie jego predyspozycji muzycznych i wokalnych. Nasze zajęcia mają intensywny przebieg, wymagamy przygotowywania się do nich w domu oraz zaangażowania w pracę podczas zajęć. Nasi uczniowie regularnie występują na koncertach w klubach muzycznych, kawiarniach czy ośrodkach kultury.

 

 Z radością zapraszamy na nowe zajęcia ze śpiewu zespołowego!

Jeśli bliska jest Ci muzyka takich artystów, jak Ed Sheeran, Stevie Wonder czy Beyonce – koniecznie spróbuj nowej przygody – we wtorki  g.18.10-20:10 

Na zajęciach uczymy się:

  • śpiewania synchronicznego,
  • emisji głosu charakterystycznej dla muzyki rozrywkowej,
  • harmonii (współbrzmienia głosów),
  • ruchu scenicznego,
  • etyki zawodowej.

Nie musisz znać nut. Wystarczy odrobina muzykalności, którą postaramy się szybko rozbujać! 🙂 Chcemy wspólnie cieszyć się obcowaniem z muzyką, rozwijać, uczyć… i koncertować.
Zajęcia są prowadzone przezJagodę Stach- aktorkę i wokalistkę, absolwentkę PWST w Krakowie. Jagoda jest doświadczoną wokalistką sesyjną i chórzystką.

Miesięczny koszt uczestnictwa w zajęciach to jedynie 80 zł.

Zajęcia przeznaczone są dla dorosłych oraz licealistów.
Warunkiem uczestnictwa w zespole wokalnym jest uzyskanie pomyślnego wyniku przesłuchania.  Nie każda osoba wyrażająca chęć uczestnictwa w próbach zespołu, będzie mogła zostać jego członkiem.

ZAPISY: Proszę o przesłanie maila a w nim kilka słów o swoim dotychczasowym doświadczeniu woklanym i muzycznym pod adres kontakt@akademiasztuk.pl


7 sekretów wokalisty. Warsztaty wokalno-aktorskie z Hanią Stach i Jagodą Stach, 01-04 lipca 2019

Kochasz śpiewać, chcesz robić to lepiej i osiągnąć sukces wokalny? 

7 sekretów wokalisty to autorski warsztat na którym pokażemy Wam sprawdzone i wynikające z doświadczenia sposoby na to, by skutecznie pracować nad głosem i rozwijać się muzycznie. Program zajęć został podzielony na 7 części tematycznych, z których każda opowiada o innym aspekcie sztuki wokalnej. Stanowią one prawdziwe vademecum wokalisty. Ich poznanie i zrozumienie ułatwi świadomą i owocną pracę nad głosem i zbliży nas do wymarzonego sukcesu.
Zajęcia poprowadzą: wokalistka Hania Stach oraz aktorka Jagoda Stach.