Uczniowie o nas:

Grażyna, lekcje gry na pianinie dla dorosłych

Wydawało mi się, że na kształtowanie wrażliwości muzycznej, a tym samym naukę gry na pianinie jest już za późno. Jestem przecież dorosłą osobą z mnóstwem nawyków i przyzwyczajeń. Jednak cały czas, gdzieś tam w środku tliła się we mnie iskierka nadziei, że może mimo wszystko powinnam choć spróbować dotknąć „zębów” pianina by wydobyć z nich muzykę. Po jakimś czasie zrobiłam pierwszy krok – umówiłam się na pierwsze spotkanie, i zostałam, bo nauka gry wciągnęła mnie bez reszty. Może dlatego, że jest lekiem na całe zło, odskocznią od czasami szarej rzeczywistości, taką „pastylką” przenoszącą do muzycznego, lepszego świata. Dziś, po kilku miesiącach pracy pod czujnym okiem i uchem mojej cierpliwej nauczycielki, wygrywam już proste melodie. Za sobą mam również swój pierwszy w życiu koncert.     I pomyśleć, że to wszystko dzięki nauczycielce, która swoją konsekwencją, cierpliwością i wiarą we mnie, pomogła mi uchylić uśpione drzwiczki mojej duszy.

Agnieszka, warsztaty wokalne

Uczęszczałam na warsztaty z ogromną przyjemnością. Profesjonalne podejście, duża wiedza to niezaprzeczalne atuty osoby prowadzącej. Mimo iż są to warsztaty grupowe, czułam się traktowana indywidualnie – prowadząca bardzo uważnie słucha każdego z uczestników i daje każdemu dopasowane do jego umiejętności porady. Nauczyłam się także bezpiecznych i prostych ćwiczeń, które mogę wykonywać sama w domu, nawet po zakończeniu warsztatów, a także poznałam cenne i przydatne elementy wiedzy, podane w przystępny sposób. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję prowadzącej i organizatorom.

Zenon, literatura fortepianowa

Całe utwory, czy ich fragmenty, towarzyszą mi właściwie od zawsze. W pracy, w domu, na wakacjach. Po spotkaniach z panem Madeyem pojawiły się w nich inne przestrzenie,  do niedawna ukryte dla mnie między poszczególnymi nutami. Odbiór muzyki, szczególnie poważnej, rozszerzył się o całkiem nowe, jak dotąd niezbyt dostrzegane i często przeze mnie pomijane pole – interpretację. Teraz staram się nie tylko słuchać muzyki, ale wsłuchiwać się w nią i próbować choć w małej części zrozumieć…

Przemek, lekcje gry na pianinie dla dorosłych

Lekcje gry wnoszą bardzo dużo nowości do mojej dotychczasowej nauki. Ragtime’y, których uczyłem się od lat, dzięki zajęciom wyostrzyły swoją głębię, plastyczność i czar.