Nauka gry na skrzypcach (…więcej)

Zapraszamy dzieci i dorosłych na indywidualne lekcje gry na skrzypcach

Zajęcia prowadzone są przez zawodowych muzyków instrumentalistów, posiadających uprawnienia pedagogiczne i doświadczenie w pracy nauczyciela gry na skrzypcach. Uczniom, którzy nie mają jeszcze swojego instrumentu udostępniamy skrzypce podczas zajęć. Do Państwa dyspozycji oddajemy skrzypce w rozmiarach:

  • 1/4
  • 1/2
  • 3/4
  • 4/4

Umożliwia to Państwu podjęcie decyzji o zakupie skrzypiec dopiero po odbyciu kilku lekcji.

Lekcje gry przeznaczone są dla:

  • dzieci od 6. roku życia,
  • młodzieży i dorosłych, bez względu na wiek i poziom zaawansowania,
  • uczniów ognisk i szkół muzycznych, którzy potrzebują dodatkowej pomocy podczas ćwiczeń.

Przebieg nauki:

Zajęcia prowadzone są według autorskiego programu nauczania. Dwa razy do roku uczniowie mają możliwość występu na szkolnym koncercie na który można zaprosić rodzinę i przyjaciół. Występujący uczniowie dostają pamiątkowe dyplomy. Po każdym koncercie tradycyjnie zapraszamy wszystkich gości i wykonawców na słodki poczęstunek i miłe rozmowy przy kawie.

Jak zapisać się na zajęcia?

Pierwsze zajęcia traktowane są przez nas jako zajęcia próbne, których celem jest wzajemne poznanie się nauczyciela i ucznia, zbadanie predyspozycji muzycznych ucznia oraz przedstawienie mu wstępnego planu nauki gry. Na pierwszej lekcji nauczyciel odpowie również na wszystkie Państwa pytania dotyczące specyfiki nauki gry na skrzypcach oraz właściwego doboru i zakupu instrumentu. Uczestnictwo w pierwszych zajęciach nie zobowiązuje do podjęcia dalszej nauki w naszej szkole.

Lekcje gry na skrzypcach odbywają się we wtorki od g. 16.00 oraz w soboty od g. 9.00. W maju i czerwcu 2014 możliwe są również konsultacje w inne, wcześniej ustalone dni tygodnia.

Naszym uczniom wypożyczamy skrzypce do domu. Koszt miesięcznego wynajmu skrzypiec wynosi 20 zł. Za wypożyczenie skrzypiec nie pobieramy kaucji.

Aby zapisać się na pierwszą lekcję, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. W przypadku kontaktu mailowego, prosimy o podanie preferowanych dni i godzin spotkań oraz numeru telefonu.

Warunkiem zapisu na zajęcia jest dokonanie przedpłaty za lekcję w wysokości  zgodniej z cennikiem.

Lekcje gry na skrzypcach prowadzą: Magdalena Kośnik, Marta Romańczuk

akademiasztukpl