Nauka gry na pianinie dla dzieci (…więcej)

Na lekcje gry na pianinie zapraszamy dzieci od 5. roku życia

www.akademiasztuk.pl

Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym. Lekcje prowadzone są przez pianistów specjalizujących się w nauczaniu najmłodszych. Nasi pedagodzy to starannie wykształceni muzycy, posiadający uprawnienia zawodowe i pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela gry na fortepianie. Poprowadzą oni dziecko przez świat muzyki w sposób odpowiedni do jego wieku, potrzeb i umiejętności. Dzieci w wieku przedszkolnym nauczamy metodą beznutową, opowiadając muzyczne bajki i łącząc naukę z zabawą. Dzieci starsze, które potrafią już czytać i pisać od razu uczą się rozpoznawać zapis muzyczny.

Naszym celem jest nie tylko sama nauka gry na instrumencie, ale też kształcenie świadomych i wrażliwych na piękno odbiorców kultury. Uczniowie i ich rodziny mają możliwość brania udziału w bezpłatnych inspirujących wycieczkach do miejsc takich jak: pracownia stroiciela, teatr, muzeum itp.

Kilka razy w semestrze uczniowie biorą udział w koncercie fortepianowym, na który można zaprosić rodzinę i przyjaciół. Organizujemy również – wypływające z potrzeby serca – koncerty charytatywne. Naszą ambicją jest zachowanie wysokiego poziomu edukacyjnego przy jednoczesnym przyjacielskim i ciepłym podejściu do dzieci.

Nasi uczniowie są laureatami ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursów pianistycznych. 

Lekcje gry na pianinie przeznaczone są dla:

  • dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, które chcą rozpocząć swoją przygodę z muzyką,
  • dzieci, które opanowały już podstawy gry na instrumencie i chcą kontynuować naukę pod okiem naszych pedagogów,
  • uczniów ognisk i szkół muzycznych, którym potrzebna jest dodatkowa pomoc podczas  ćwiczeń,
  • dzieci przygotowujących się do egzaminów wstępnych do państwowych szkół muzycznych I  i II stopnia.

Jak zapisać się na pierwszą lekcję?

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 13.00 do 20.00 oraz w soboty od godziny 9.00 do 17.00.  Aby umówić się na wybrany termin, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. W przypadku kontaktu mailowego prosimy o podanie preferowanych dni i godzin spotkań oraz swojego numeru telefonu.

Pierwsza lekcja traktowana jest przez nas jako lekcja próbna, na której następuje przesłuchanie ucznia i sprawdzenie jego predyspozycji muzycznych i klawiaturowych. Opłaty za taką lekcję w wysokości 35 zł/ 30 minut lub 50 zł/45  minut należy dokonać przed zajęciami przelewem na nasz numer konta.                                                         

NA SKRÓTY:  Nauka gry na pianinie dla dorosłych  Nauka gry na gitarze  Nauka gry na skrzypcach  Nauka piosenki aktorskiej  Lekcje aktorstwa