Nauka gry na pianinie dla dzieci (…więcej)

Na lekcje gry na pianinie zapraszamy dzieci od 4. roku życia

Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym. Lekcje prowadzone są przez pianistów specjalizujących się w nauczaniu najmłodszych. Nasi pedagodzy to starannie wykształceni muzycy, posiadający uprawnienia zawodowe i pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela gry na fortepianie. Poprowadzą oni dziecko przez świat muzyki w sposób odpowiedni do jego wieku, potrzeb i umiejętności. Dzieci w wieku przedszkolnym nauczamy metodą beznutową, opowiadając muzyczne bajki i łącząc naukę z zabawą. Dzieci starsze, które potrafią już czytać i pisać od razu uczą się rozpoznawać zapis muzyczny.

Naszym celem jest nie tylko sama nauka gry na instrumencie, ale też kształcenie świadomych i wrażliwych na piękno odbiorców kultury.

Dwa razy w roku uczniowie biorą udział w koncercie fortepianowym, na który można zaprosić rodzinę i przyjaciół. Organizujemy również – wypływające z potrzeby serca – koncerty charytatywne, których nie nagłaśniamy i nie używamy do celów promocyjnych.

Lekcje gry na pianinie przeznaczone są dla:

  • dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, które chcą rozpocząć swoją przygodę z muzyką,
  • dzieci, które opanowały już podstawy gry na instrumencie i chcą kontynuować naukę pod okiem naszych pedagogów,
  • uczniów ognisk i szkół muzycznych, którym potrzebna jest dodatkowa pomoc podczas  ćwiczeń,
  • dzieci przygotowujących się do egzaminów wstępnych do szkół muzycznych.

Jak zapisać się na pierwszą lekcję?

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 16.00 do 20.00 oraz w soboty od godziny 8.00 do 17.00.             Aby umówić się na wybrany termin, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. W przypadku kontaktu mailowego prosimy o podanie preferowanych dni i godzin spotkań oraz swojego numeru telefonu.

Pierwsza lekcja traktowana jest przez nas jako lekcja próbna, po odbyciu której można podjąć (lub nie) decyzję o dalszym kształceniu w naszej szkole. Opłaty za taką lekcję należy dokonać przelewem na nasz numer konta a dowód wpłaty przynieść ze sobą na zajęcia.                                                            

NA SKRÓTY:  Nauka gry na pianinie dla dorosłych  Nauka gry na gitarze  Nauka gry na skrzypcach  Nauka piosenki aktorskiej  Lekcje aktorstwa