Nauka gry na pianinie dla dorosłych (…więcej)

 

Dla wszystkich, którzy marzą by nauczyć się grać na tym pięknym instrumencie

Naukę gry można rozpocząć w każdym wieku. Jedynym warunkiem rozpoczęcia nauki jest uśmiech, miłość do muzyki, dostęp do klawiatury w domu i czas potrzebny do ćwiczeń. 
Duża część naszych uczniów rozpoczęła naukę muzyki od podstaw, czerpią z muzyki wielką radość, czynią – często szybkie i zaskakujące nas samych – postępy i z powodzeniem występują na szkolnych koncertach. 

Lekcje gry na pianinie przeznaczone są dla:

  • dorosłych rozpoczynających naukę muzyki od podstaw,
  • osób, które do tej pory uczyły się same,
  • pianistów – amatorów na każdym poziomie zaawansowania,
  • absolwentów oraz byłych uczniów ognisk i szkół muzycznych.

Przebieg nauki:

Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym. Program nauki dostosowany jest do potrzeb i umiejętności każdego ucznia. Rozumiemy, że dorosłe życie niesie ze sobą obowiązki i nie zawsze można idealnie przygotować się do lekcji. W trakcie nauki bazujemy na repertuarze klasycznym lub/i rozrywkowym.
Dorośli uczniowie mają możliwość występów na szkolnych koncertach, do czego zawsze ich zachęcamy!  

Jak zapisać się na pierwszą lekcję?

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 09.00 do 21.00 oraz w soboty od godziny 8.00 do 17.00.

Prosimy o kontakt  telefoniczny lub mailowy celem umówienia się na wybrany termin. W przypadku kontaktu mailowego, prosimy o podanie preferowanych dni i godzin spotkań oraz swojego numeru telefonu.

Pierwsza lekcja traktowana jest przez nas jako lekcja próbna, po odbyciu której można podjąć (lub nie) decyzję o dalszym kształceniu w naszej szkole. 

INNE ZAJĘCIA: Warsztaty wokalne  Zajęcia wokalno-umuzykalniające dla dzieci  Nauka śpiewu  Nauka gry na gitarze   Nauka gry na skrzypcach   Piosenka aktorska   Lekcje aktorstwa

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Powyższe informacje chronione są prawem autorskim i nie mogą być kopiowane ani wykorzystywane w całości lub we fragmentach bez zgody autora.