Nauka gry na pianinie dla dorosłych (…więcej)

 

Dla wszystkich, którzy marzą by nauczyć się grać na tym pięknym instrumencie

Naukę gry można rozpocząć w każdym wieku.
Dorośli, którzy dopiero teraz rozpoczęli swoją przygodę z pianinem, czerpią z muzyki wielką radość, czynią – często szybkie i zaskakujące nas samych – postępy i z powodzeniem występują na szkolnych koncertach.

Lekcje gry na pianinie przeznaczone są dla:

  • dorosłych rozpoczynających naukę muzyki od podstaw,
  • osób, które do tej pory uczyły się same,
  • pianistów – amatorów na każdym poziomie zaawansowania,
  • absolwentów oraz byłych uczniów ognisk i szkół muzycznych.

Przebieg nauki:

Zajęcia odbywają się w trybie indywidualnym. Program nauki dostosowany jest do potrzeb i umiejętności każdego ucznia. W trakcie nauki bazujemy na repertuarze klasycznym lub/i rozrywkowym.
Dwa razy w roku uczniowie biorą udział w koncercie fortepianowym. Organizujemy również kameralne audycje muzyczne, odbywające się bez udziału publiczności i przeznaczone wyłącznie dla dorosłych uczniów szkoły. Uczestnictwo w nich ułatwia pokonanie tremy przed publicznym występem i jest znakomitą okazją do wspólnych muzycznych rozmów przy kawie i wymiany pianistycznych doświadczeń z innymi dorosłymi uczniami.

Pedagodzy:

Lekcje prowadzone są przez starannie wykształconych muzyków. Wszyscy nasi pedagodzy posiadają wyższe wykształcenie muzyczne oraz uprawnienia do wykonywania zawodu nauczyciela gry na fortepianie. Większość z nich to czynni pianiści, koncertujący na polskich oraz światowych estradach. Współpracują z nami nauczyciele szkół muzycznych i wykładowcy akademiccy.

Jak zapisać się na pierwszą lekcję?

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku od godziny 15.00 do 21.00 oraz w soboty od godziny 8.00 do 17.00.

Prosimy o kontakt  telefoniczny lub mailowy celem umówienia się na wybrany termin. W przypadku kontaktu mailowego, prosimy o podanie preferowanych dni i godzin spotkań oraz swojego numeru telefonu.

Pierwsza lekcja traktowana jest przez nas jako lekcja próbna, po odbyciu której można podjąć (lub nie) decyzję o dalszym kształceniu w naszej szkole. Opłaty za taką lekcję – w wysokości 50 zł – należy dokonać przelewem przed lekcją na nasz numer konta a dowód wpłaty przynieść ze sobą na zajęcia.

INNE ZAJĘCIA: Warsztaty wokalne  Zajęcia wokalno-umuzykalniające dla dzieci  Nauka śpiewu  Nauka gry na gitarze   Nauka gry na skrzypcach   Piosenka aktorska   Lekcje aktorstwa


Wszelkie prawa zastrzeżone. Powyższe informacje chronione są prawem autorskim i nie mogą być kopiowane ani wykorzystywane w całości lub we fragmentach bez zgody autora.